DN 10G SFP single-mode SPP-10E-LR-IDFP-DN 10G-1310nm-1.4 KM-SM-SFP+ SPT D9W2006732 optinis siųstuvas-imtuvas

DN 10G SFP single-mode SPP-10E-LR-IDFP-DN 10G-1310nm-1.4 KM-SM-SFP+ SPT D9W2006732 optinis siųstuvas-imtuvas

SKU: p346

Nauja prekė

€9.63
Žymos: 10g sfp, sfp radijo stotelė, Pigūs 10g sfp, Aukštos Kokybės sfp radijo stotelė.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 8cm x 3cm x 3cm (3.15in x 1.18in x 1.18in)
  • Pakuotės Svoris: 0.08kg (0.18lb.)

  • Prekės Pavadinimas: SMTE
  • Modelio Numeris: SPP-10E-LR-IDFP-DN
  • Sąlyga: Naujas ir originalus
L Darnell 2018-02-15 Thank you. All ok. Good packaged. Come with small nice present. 5/5
Knightowl057 2018-02-15 All OK. Best seller. Perfect experience. Arrived quickly. 5/5
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Perkamiausi